loading

خدمات

گروه مهام شرق در میان 10 پیمانکار برتر برق کشور می­‌باشد. ما با استفاده از روش­‌های اثبات شده که منجر به نوآوری و بهره‌وری می‌شود، پروژه‌­ها در اندازه‌های مختلف را مهندسی، تأمین کالا و احداث می‌کنیم.

بررسی اجمالی خدمات ما

طراحی و مهندسی

كليه مراحل طراحي پست‌هاي كليد دردست پروژه‌هاي EPC، و يا طرح توسعه در سطوح ولتاژي مختلف فوق توزيع و انتقال اعم از 63، 132، 230 و 400 كيلوولت در اين واحد انجام مي‌پذيرد. طراحي مهندسي پست‌هاي فشار‌قوي بر مبناي معتبرترين استانداردهاي بين‌المللي و مشخصات فني مشاورين صنعت برق و ديگر صنايع از قبيل نفت، گاز، پتروشيمي، فولاد و سيمان پايه‌ريزي و انجام مي‌شود. اين واحد به همت پرسنل مجربي كه داراي سال‌ها تجربه بهره‌برداري، نصب، تست و راه‌اندازي و نگهداري تجهيزات فشارقوي مي‌باشند، طراحي پروژه‌هاي مختلف در سراسر كشور اعم از شركت‌هاي برق منطقه‌اي، صنايع خودروسازي، سيمان، فولاد و ... را به انجام رسانده است كه با تلاش ديگر واحدهاي شركت مراحل نصب و راه‌اندازي آنها تمام شده و به بهره‌برداري رسيده‌اند.

تأمین کالا و تجهیزات

ما با بهره‌گیری از توان علمی کارشناسان زبده و امکانات گسترده فنی، مهندسی و مالی توانسته‌ایم ضمن ایجاد ارتباط مستقیم و مؤثر با شرکت‌های سازنده معتبر داخلی و خارجی، نسبت به أخذ تفاهم‌نامه همکاری دوجانبه و أخذ نمایندگی‌های انحصاری در سطح کشور و خاورمیانه اقدام نماییم. در این راستا، ما متعهد به کار با تأمین‌کنندگان متنوع و با صداقت هستیم و روابط مبتنی بر اعتماد ما با پیمانکاران فرعی و فروشندگان به این معنی است که مشتریان ما گزینه‌های بیشتر با قیمت‌های بهتر دارند.

تولید

تمرکز بر بهترین استانداردهای عملی به ما مزیت رقابتی برای کاهش هزینه‌های مواد، بهبود ایمنی به منظور تحویل به موقع پروژه‌ها می‌دهد. ما تا حد امکان از تولیدات گروه برای افزایش کارایی و کیفیت و همچنین زمان کوتاه‌تر در تحویل استفاده می­‌کنیم.

نصب و راه‌اندازی

تست‌های عملکردی ما تضمین می‌کند که سیستم‌هایی که می‌سازیم طبق برنامه عمل می‌کنند و تست‌های یکپارچه ما تأیید می‌کنند که همه اجزای سیستم به درستی با هم کار می‌کنند.

تعمیر و نگهداری

کار با پایان پروژه متوقف نمی‌شود. با توجه به اینکه تصمیم برای آینده شبکه بر اساس تجربه‌ها و اطلاعات گذشته آن انجام می‌شود، اطلاعات کسب شده در تعمیر و نگهداری حائز اهمیت ویژه‌ای است. در صورت وجود خطا در تعمیر و نگهداری، شبکه با تهدید جدی روبرو خواهد شد. با انجام تعمیرات و نگهداری و انجام تمهیدات به موقع می‌توان از فروپاشی شبکه جلوگیری به عمل آورد. ما خدمات کامل تعمیر و نگهداری و پشتیبانی اضطراری را از طریق بخش خدمات ماهر 24/7 خود ارائه می­‌دهیم. وسایل نقلیه خدماتی ما مجهز به جدیدترین ابزارها و فناوری‌ها برای بسیج سریع و پاسخگویی به تماس‌ها در روز یا شب هستند.

مشاوره

بهینه سازی

پروژه‌های بهینه‌سازی طبیعتاً چالش برانگیزتر از پروژه‌هایی هستند که در آنها همه چیز از ابتدا ساخته شده است. قطعات قدیمی و جدید باید با هم سازگار بوده و از تداوم عملکرد پست در طول انتقال اطمینان حاصل شود. قطعی‌ها باید فقط در مواردی استفاده شوند که امکان دیگری وجود ندارد. و مدت آنها باید تا حد امکان کوتاه باشد. عملکرد کل شبکه انتقال باید تحت‌تأثیر کار قرار نگیرد. بنابراین تیم‌های پروژه باید به دقت تجزیه و تحلیل کنند و درک دقیقی از سیستم موجود به دست آورند. گروه مهام شرق، با بررسی دقیق پست‌ها و خطوط انتقال، با دستور کارفرما اقدام به بهینه‌سازی آنها انجام می‌دهد.

برگزاری دوره های آموزشی

با توجه به تجارب نیروهای متخصص در زمینه طراحی، مهندسی و اجرای سیستم‌های اتوماسیون پست‌های فشارقوی در سطح کشور و آشنایی با معایب و مشکلات به وجود آمده در سیستم‌های مختلف، و نیز بازخوردهای گرفته شده از کارفرمایان و برق‌های محترم منطقه‌ای، گروه مهام شرق اقدام به برگزاری دوره‌های آموزشی سیستم‌های اتوماسیون برندهای مختلف در سطوح اپراتوری، مهندسی سطح مقدماتی، مهندسی سیستم سطح پیشرفته کرده است.
خانهدرباره ماتماس با ما